hlavicka
David Janáč (CZE)
Narodil jsem se ve Zlíně, což je kousek od mého města kde žiju – Brumov-Bylnice. Vystudoval jsem SOŠ SOU Slavičín jako mechanik elektronických zařízení, ale teď pracuji jako mechanik v cykloservisu ve Valašských Kloboukách.

První kolo jsem dostal v roce 1997 což mi bylo 15 let a tím se pro mě vše změnilo. Každodenním ježděním jsem se snažil pilně trénovat, ale i se kolem bavit, snažil jsem se něco dokázat a dosáhnout nějakých cílů. Na kole sem prošel i pár zraněními, ale nic mě nezastavilo, abych přestal jezdit a bavit se tím.
Patrik Fafek (CZE)
První freestylové BMX kolo jsem dostal, když mi bylo třináct let. Pamatuji si to, jako by to bylo dnes. Krásný červený mongoose. Ježdění mě začalo bavit. S klukama u nás v Liberci jsme jezdili každý den. Místo do školy se chodilo do skate parku :)). V té době ješte nebylo moc videí po internetu tak jsme si je s klukama stahovali a vypalovali na cédéčka, abychom okoukali nějaké triky. Začátkem roku 2009 mě oslovil Spaceman, který mi nabídl testovaní komponentů AGang, v té době úplně nové značky evropskych kol. Pár týdnů na to mi někdo volá a na druhé straně se ozvalo "Ahoj Fáfo, tady Jeny Valenta" a v té době to vše začalo...
David Foglar (CZE)
Řekl bych, že jsem veselej, hyperaktivní a optimista, který má rád zábavu a ježdění s kamarádama!
Erik Figar(CZE)
Narodil jsem se ve Zlíně, což je kousek od mého města kde žiju – Brumov-Bylnice.

V roce 2007 jsem si koupil svoje první kolo a začal jsem jen tak s kamarády zkoušet pár věcí. Ježdění mě nadchlo natolik, že se z toho co jsem bral jen jako odreagování od normálního života, stalo něco, díky čemu se můžu dostat do zahraničí, získat mnoho zkušeností a dosáhnout vysněného cíle.


partneri