hlavicka
Dan Nott (UK)
S wakeboardingem začal, když mu bylo 13 let a již ve svých čtrnácti vyhrál světové i evropské mistrovství v juniorské kategorii. Za svou zatím krátkou profesionální kariéru získal mnoho titulů, mezi největší úspěchy patří první místo na mistrovství UK a první místo na PRO EUROPEAN CHAMPIONSHIP. Dan posunul hranice wakeboardingu, neboť byl prvním britským jezdcem, který dal 900° a 1080° což doposud dokázali jen tři lidé na světě.
Robbie Rendo (Argentina)
První jezdkyně ženského pohlaví v historii Wake JAM! Robbie Rendo profesionální Wakeboardistka z Argentýny. Poprvé vstoupila na wakeboard v roce 2000, kde jí kamarádi poprvé strčili do vody a od té doby nepřestala jezdit. Robbie žije vždy 6 měsíců v Argentýně a zbytek roku cestuje po celém světě za sluncem, závodama a wakeboardovýma školama. Pokud zrovna nestojí na wakeboardu je možné ji zahlédnout na skateboardu, surfu nebo na hodinách tance. Je zakladatelkou wakeboardové školy pro dívky. Partnerka Dana Notta, BEST TRIK 540!
Zdeněk Šefčík (CZE)
28letý Zdeněk je trojnásobným vítězem Českého poháru 2006 - 2008 a dvojnásobným vítězem Mobius Open v roce 2005 a 2006. V současné době se řadí mezi nejlepší české wakeboardisty.
Johnny Carne (UK)
narozen v Richmondu Jezdi 12 let, jeho nejlepší trik je Heelside 900, nejoblibenejši trik method crow (ani jeden trik nikdo neumi v CZ) nejoblibenejší místo na trening: South Africa, Vaal River, má rád BBQ a studené pivo.
Jaroslav Pelíšek (CZE)
Jezdim 9 let, mám rád pivo a špek.
Úspěchy - 3 místo Mobius Open, 2010 vicemistr ČR Wakeskate za lodí, 2011 vícemistr ČR Wakeboard za lodí


partneri